individual

شخصیت خود را با انحصار واقعی نسبت به سایرین متمایز کنید؛ این دقیقا همان چیزی است که ب‌ام‌و ایندیویژوال آن را دنبال می‌کند. این که شما نیاز به رنگ متمایز، مواد خاص یا طراحی منحصر به فرد داشته باشید می‌توانید تمام نیازهای خود را در این زمینه بر روی خودروی مورد نظر خود سوار کنید. در این صورت خودرویی را خریداری خواهید کرد که کاملا با ترجیحات شما مطابقت دارد. ب‌ام‌و ایندیویژوال همان چیزی است که به خودرو شخصیت منحصر به فرد می‌دهد.

رنگ‌بندی بی‌نهایت

یکی از نکات جالب در مورد ب‌ام‌و و برخی از برندهای دیگر این است که برای رنگ‌های خود نامگذاری خاصی می‌کنند. از زرد داکار تا خاکستری سنگاپور،‌ ب‌ام‌و ایندیویژوال به شما طیف گسترده‌ای از رنگ‌های منحصر به فرد برای انتخاب را می‌دهد. این برند آلمانی بیش از 100 رنگ را برای بدنه محصولات خود در نظر رفته است که امکان ترکیب آن‌ها نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که این امکان وجود دارد تا با مشاوران ب‌ام‌و برای پیدا کردن رنگ مورد نظر خود صحبت کنید. برخی از افراد علاقه خاصی به رنگ‌های مات به جای متالیک دارند که این برند رنگ مات را نیز به صورت کارخانه‌ای بر روی محصولات خود می‌زند.

دکوراسیون داخلی

ب‌ام‌و به مشتریان خود این امکان را می‌دهد که در طراحی داخلی خودروی مورد نظرشان نیز سهیم باشد. ترکیب چرم، ابریشم، آلکانترا، چوب و بسیاری از مواد با ارزش دیگر را می‌توان در کابین محصولات این برند به کار برد. هیچ محدودیتی در انتخاب مواد وجود نخواهد داشت و تمامی نیازهای خریداران هرچقدر هم غیرممکن باشد برآورده خواهد شد. به عنوان مثال شما از چوب درخت خاصی که یادآور موضوعی برای شماست در طراحی داخلی استفاده کنید. این مورد برای فلزات نیز وجود دارد و می‌توانید از هر نوع فلز در تریم خودرو استفاده کنید حتی امکان جاسازی الماس وجود خواهد داشت. تمامی این موارد در خصوص چرم و دوخت‌ها نیز وجود دارد که به انتخاب مشتری خواهد بود.

 

اشتراک گذاری این آگهی :
23 مرداد 1397
دسته بندی : خارجی
دیدگاه کاربران

فرم ارسال نظر

  • * نام و نام خانوادگی :
  • *ایمیل :
  • *درج نظر :
  • *لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر زیر وارد کنید: