کیت بدنه آیرو

ماهیندرا، یکی دیگر از شرکت‌های خودروسازی میزبان در نمایشگاه خودرویی دهلی نو هند، از شاسی بلند مفهومی خود تحت عنوان Aero و در سگمنتی ناشناخته XUV پرده برداری کرد.
با اولین نگاه به این خودرو پیش از هر چیز به خاطر فرم بدنه و بخصوص قوس انتهای بدنه آن به یاد ب ام و X6 خواهید افتاد که بدون شک هم شرکت سازنده و طراحان الگوبرداری‌هایی از آن کرده‌اند، اما در طراحی جلویی خودرو شاهد یک طراحی خوب و چشم نواز هستیم که جذابیت خاصی را درون خود نهفته کرده است. به هر حال باید دید که در عمل این شرکت خودروسازی هندی تا کجا می‌تواند پیش برود و چقدر این طرح را به مرحله نهایی نزدیک کند.
از فضای داخلی کابین هم تا به اینجای کار هیچگونه تصویری ارائه نشده است، ولی شرکت سازنده وعده صندلی‌های چرمی، قطعات فیبرکربنی و لهجه‌های فلزی، غربیلک فرمان 3 پایه، خوشه ابزار دیجیتال و مجموعه داشبوردی روکش شده توسط چرم را در طراحی و تزیین فضای داخلی کابین داده است. 
سرنوشت پیشرانه بکار رفته در این خودرو هم همانند فضای داخلی کابین است که تنها گفته شده از پیشرانه‌ای توربوشارژر 210 اسب بخاری با گشتاور بالا استفاده خواهد شد که شتاب 0 تا 96 کیلومتر بر ساعتی این خودرو را می‌تواند در کمتر از 6 ثانیه پر کند.
اشتراک گذاری این آگهی :
22 تیر 1397
دسته بندی : خارجی
دیدگاه کاربران

فرم ارسال نظر

  • * نام و نام خانوادگی :
  • *ایمیل :
  • *درج نظر :
  • *لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر زیر وارد کنید: