معرفی CARBNB

 

با عنایت به سختی ها و مشکلات بسیار در راستای خرید و فروش خودرو و خطرات و نگرانی های روز افزون متقاضیان خودرو در کشور و به دلیل وجود مکانیزم های نادرست معاملات ، دلالی و واسطه گری غیر حرفه ای که آسیب های فراوانی به متقاضیان خودرو در سطح کشور وارد نموده است ، بر آن شدیم تا با پیاده سازی ساز و کارهای حرفه ای و رایج کشورهای پیشرفته ، قدم های موثر و زیربنایی جهت ایجاد زیر ساخت های مناسب برای متقاضیان واقعی خودرو برداریم و برای اولین بار شرایطی را فراهم نماییم تا متقاضیان خودرو شخصا به صورت رودرو (C2C) اقدام به تامین نیازهای خود در این عرضه نمایند که تمامی این فرآیند زیر نظر مجموعه کار بی.ان.بی و با تضمین کارشناسان ما خواهد بود .
ما در CARBNB خدمات ذیل را به صورت تخصصی و تمام وقت به شما ارائه میدهیم :

1- کارشناسی رنگ  خودرو : کارشناسان مرکز با استفاده از تجربیات چندین ساله در زمینه کارشناسی رنگ خودرو اقدام به بررسی خودرو و ارائه گواهی کتبی کارشناسی به مراجعه مینمایند .
2- کارشناسی سلامت فنی : کارشناسان سلامت فنی مرکز با استفاده از به روزترین دستگاه های عیب یابی و بررسی حدود 100 مورد از مولفه های فنی خودرو اقدام به عیب یابی و رفع عیوب و ارائه گزارش کتبی به مراجعین محترم مینمایند .
3-مشاوره ارزش خودرو : شما میتوانید با تماس با کارشناسان CARBNB به صورت رایگان از ارزش خودروی مورد نظر خود به طور لحظه ای مطلع شوید .
4- کارگزاری کلیه بیمه ها : کارشناسان بیمه در CARBNB آماده صدور انواع بیمه نامه ها و ارائه کلیه خدمات بیمه ای در مرکز میباشند . 
5- دفترخانه اسناد رسمی : تمامی نقل و انتقالات رسمی خودرو در کمترین زمان ممکن در مرکز CARBNB تحت نظارت و ضمانت مرکز توسط دفترخانه اسناد رسمی انجام میگردد .
6- حمل ونقل خودرو : بخش تخصصی باربری CARBNB در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات رایگان جهت انتقال ایمن خودرو توسط خودروبر به درب منازل و بالعکس میباشد .
7- خدمات کارواش : کارواش خودروهای فروخته شده یا خریده شده در مرکز به صورت رایگان انجام میپذیرد .

در حال حاضر کار بی.ان.بی به طور انحصاری در تهران فعالیت می کند .

آگهی های خودرو